OZNAKOWANIE FIRM I INSTYTUCJI

Meble na wymiar - do biura, hotelu lub na event

W naszych projektach kładziemy nacisk przede wszystkim na funkcjonalność, dbałość o detale i wykończenie. Chcemy by ukształtowana przez nas przestrzeń dokładnie odzwierciedlała oczekiwania naszych Klientów, dlatego od samego początku uważnie słuchamy skupiając się na potrzebach i marzeniach Inwestora, które staramy się przełożyć na język architektury. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, korzystając z gromadzonego latami doświadczenia. Tworzymy meble na wymiar dopasowane do Państwa potrzeb.

meble na wymiar

Meble na wymiar - My to wykonamy kompleksowo

Pierwszym etapem przy tworzeniu mebli na wymiar jest ustalenie koncepcji oraz rozwiązań technicznych dostosowanych do możliwości adaptacyjnej biura. Dopiero po tym etapie dobierane są materiały i tworzony jest projekt graficzny zabudowy.

W DESIGNPOL wykonamy dla Państwa:

  • trwałe zabudowy meblowe
  • litery przestrzenne
  • lady recepcyjne
  • donice z laminatu
  • meble eventowe (łatwe w montażu i transporcie)

Meble na wymiar - od projektu po realizację

Projektując meble na wymiar skupiamy się przede wszystkim na dostosowaniu układu funkcjonalno – przestrzennego oraz doborze odpowiednich materiałów. Ustalamy kolorystykę oraz wyposażenie. Dopiero na tej podstawie tworzony jest szczegółowy kosztorys prac.

meble na wymiar
meble na wymiar

Meble na wymiar-
jaki budżet jest na to potrzebny?

Budżet ustalany jest w oparciu o wybrany projekt i materiały na których bazuje. Wszystko tak naprawdę zależy od inwestora i możliwości finansowych firmy.

Nasza firma wykona kompleksowo meble na wymiar dobierając zarówno materiały premium jak i te bardziej ekonomiczne.

Meble na wymiar - montaż

Wybierając firmę Designpol warto zwrócić uwagę na fakt, że w naszej ofercie poza projektem oferujemy także usługę produkcji elementów i montażu przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Zaletą tego jest wykonanie zabudowy meblowej zgodnie z określonymi wcześniej ustaleniami przy zachowaniu walorów estetycznych i jakościowych.

meble na wymiar
meble na wymiar

Meble na wymiar -
oddajemy gotową przestrzeń!

Po zakończeniu wszystkich prac, oddajemy w Wasze ręce przestrzeń skrojoną na miarę potrzeb nowoczesnej organizacji.

Potrzebujesz kompleksowej usługi od projektu po montaż? – zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań, które przed nami postawisz.

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

Wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb

MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!

Oznakowanie biur
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
Szyldy i kasetony
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
Tkaniny napinane
spektakularne, duże rozmiary
możliwość wymiany grafiki
zobacz
Meble na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów

Meble na wymiar - najczęściej zadawane pytania