Meble na wymiar

do biura, hotelu lub na event

W naszych projektach kładziemy nacisk przede wszystkim na funkcjonalność, dbałość o detale i wykończenie. Chcemy by ukształtowana przez nas przestrzeń dokładnie odzwierciedlała oczekiwania naszych Klientów, dlatego od samego początku uważnie słuchamy skupiając się na potrzebach i marzeniach Inwestora, które staramy się przełożyć na język architektury. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, korzystając z gromadzonego latami doświadczenia. Tworzymy meble na wymiar dopasowane do Państwa potrzeb.

meble na wymiar

Meble na wymiar - My to wykonamy kompleksowo

Pierwszym etapem przy tworzeniu mebli na wymiar jest ustalenie koncepcji oraz rozwiązań technicznych dostosowanych do możliwości adaptacyjnej biura. Dopiero po tym etapie dobierane są materiały i tworzony jest projekt graficzny zabudowy.

W DESIGNPOL wykonamy dla Państwa:

  • trwałe zabudowy meblowe
  • litery przestrzenne
  • lady recepcyjne
  • donice z laminatu
  • meble eventowe (łatwe w montażu i transporcie)

Meble na wymiar - od projektu po realizację

Projektując meble na wymiar skupiamy się przede wszystkim na dostosowaniu układu funkcjonalno – przestrzennego oraz doborze odpowiednich materiałów. Ustalamy kolorystykę oraz wyposażenie. Dopiero na tej podstawie tworzony jest szczegółowy kosztorys prac.

meble na wymiar
meble na wymiar

Meble na wymiar-
jaki budżet jest na to potrzebny?

Budżet ustalany jest w oparciu o wybrany projekt i materiały na których bazuje. Wszystko tak naprawdę zależy od inwestora i możliwości finansowych firmy.

Nasza firma wykona kompleksowo meble na wymiar dobierając zarówno materiały premium jak i te bardziej ekonomiczne.

W jaki sposób działamy?

Konsultacja

Na początku procesu zawsze odbywamy szczegółowe konsultacje z klientem. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania, co pozwala nam stworzyć projekt, który będzie idealnie pasować do Twojej firmy.

 

Projektowanie

Następnie nasi doświadczeni projektanci przystępują do pracy, tworząc unikalne projekty, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku.

Weryfikacja Projektu

Po wykonaniu projektu prezentujemy go klientowi do akceptacji. Jeśli są jakiekolwiek zmiany, które chciałbyś wprowadzić, jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie uwzględnimy je w finalnym projekcie.

Realizacja Projektu

Po akceptacji projektu, przystępujemy do jego realizacji. Używamy najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii, aby zapewnić idealne odwzorowanie projektu.

Montaż

Oferujemy również profesjonalne usługi montażu, aby zapewnić, wybranym przez Ciebie miejscu.

Serwis i Utrzymanie

Po zakończeniu montażu, nie kończymy naszej pracy. Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe i utrzymaniowe, aby reklamy zawsze wyglądały tak dobrze, jak w dniu montażu.

Zobacz Nasze Realizacje

Interesują Cię Meble na wymiar
Zapraszamy do kontaktu

Meble na wymiar - montaż

Wybierając firmę Designpol warto zwrócić uwagę na fakt, że w naszej ofercie poza projektem oferujemy także usługę produkcji elementów i montażu przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Zaletą tego jest wykonanie zabudowy meblowej zgodnie z określonymi wcześniej ustaleniami przy zachowaniu walorów estetycznych i jakościowych.

meble na wymiar
meble na wymiar

Meble na wymiar -
oddajemy gotową przestrzeń!

Po zakończeniu wszystkich prac, oddajemy w Wasze ręce przestrzeń skrojoną na miarę potrzeb nowoczesnej organizacji.

Potrzebujesz kompleksowej usługi od projektu po montaż? – zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań, które przed nami postawisz.

Wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb

MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!
01
Oznakowanie
i identyfikacja
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
02
Stoiska
targowe
projektowanie,
produkcja i montaż
zobacz
03
Aranżacje
i wyposażenie
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
04
Meble
na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz