Centrum Kreatywności Targowa

Aranżacje wnętrz, obrazy na ścianę, oklejanie witryn

Realizacja projektu identyfikacji wizualnej budynku w Centrum Kreatywności Targowa

Co przygotowaliśmy w realizacji projektu dla Centrum Kreatywności Targowa?

Mieliśmy okazję uczestniczyć w realizacji projektu identyfikacji wizualnej w budynku Centrum Kreatywności Targowa. Przygotowaliśmy  oznakowania, wizualizacje oraz końcowy montaż przygotowanych przez nas grafik, oznakowań, naklejek. Całość zamysłu projektu idealnie wpasowała się w przestrzeń budynku w taki sposób, że jest spójna, estetyczna i zarazem oddaje unikatowy klimat Centrum Kreatywności Targowa.

Wizualizacja projektu

Czym zajmuję się Centrum Kreatywności Targowa?

Centrum Kreatywności Targowa jest inkubatorem przedsiębiorczości sektora kreatywnego prowadzonym przez Krajową Izbę Gospodarczą.

Wspieramy pierwsze kroki stawiane w przygotowaniu i prowadzeniu biznesu. Nasz program związany jest z rozwojem zawodów przyszłości z branż sektora kreatywnego. Obejmuje wsparcie kierowane do przedsiębiorczyń i przedsiębiorców oraz mieszkańców i mieszkanek Warszawy. Inkubacja jest realizowana nie tylko w rozumieniu udostępniania biur, ale również poprzez organizację programów szkoleniowych, edukacyjnych i kulturalnych w przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej.

Krajowa Izba Gospodarcza jest Operatorem CK Targowa od grudnia 2019 roku, na kolejne 10 lat, na mocy umowy podpisanej z Miastem St. Warszawa w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) dla miejskiego inkubatora przedsiębiorczości.

Podsumowując Centrum Kreatywności Targowa znajduje się w bardzo ciekawym budynku przy jednej głównych ulic Warszawy. Dlatego, przygotowane naklejki wyróżniają się na tle innych budynków. Wykonywaliśmy grafiki w środku, jak również oznakowanie na zewnątrz obiektu.