NASZE REALIZACJE

Metamorfoza biura - na co zwrócić uwagę przy projekcie?

Zmieniając aranżację wnętrza, warto pamiętać o tym, aby nowe elementy wyposażenia były spójne z pozostałym wyposażeniem. Zarówno podłoga, ściany, sufity, jak i wyposażenie stałe czy ruchome muszą ze sobą współgrać. Zaplanowanie remontu biura nie jest łatwym zadaniem, gdyż wnętrze jest użytkowane co najmniej przez klika lub kilkanaście osób, a ich praca w czasie remontu zostaje w znacznym stopniu utrudniona. 

metamorfoza biura
metamorfoza biura

Metamorfoza biura - Czas realizacji

Czas realizacji nawet niewielkiego remontu biura jest związany nie tylko z wielkością powierzchni, ale przede wszystkim z zakresem prac, który jest do wykonania. Termin wykonania poszczególnych prac jest z kolei podyktowany sprawnym dostarczeniem wszystkich materiałów lub elementów wyposażenia. Dobre rozplanowanie logistyczne eliminuje opóźnienia, przez co zdarza się czasem tak, że biuro o większej powierzchni może być szybciej odświeżone lub wyremontowane niż znacznie mniejsza przestrzeń biurowa.

 

Metamorfoza biura - na czym polega projekt koncepcyjny?

Najważniejszym etapem fit outu biura jest wykonanie projektu koncepcyjnego, który uwzględnia obrane wcześniej założenia oraz materiały.

Na tej podstawie nasz zespół projektowy przygotowuje kilka koncepcji i wariantów rozwiązań, na podstawie których inwestor będzie mógł dokonać ostatecznej decyzji.

Każdy detal ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego zawsze staramy się dobrać jak najlepsze rozwiązania.

metamorfoza biura
metamorfoza biura

Metamorfoza biura-
jaki budżet jest na to potrzebny?

Budżet ustalany jest w oparciu o wybrany projekt i materiały na których bazuje. Wszystko tak naprawdę zależy od inwestora i możliwości finansowych firmy.

Nasza firma wykona kompleksowe oznakowanie biura dobierając zarówno materiały premium jak i te bardziej ekonomiczne.

Metamorfoza biura - projekt i wykonawstwo

Wybierając firmę Designpol warto zwrócić uwagę na fakt, że w naszej ofercie poza projektem oferujemy także usługę produkcji elementów i montażu przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Zaletą tego jest wykonanie całego oznakowania zgodnie z określonymi wcześniej ustaleniami przy zachowaniu walorów estetycznych i jakościowych.

metamorfoza biura
metamorfoza biura

Metamorfoza biura -
oddajemy gotową przestrzeń!

Po zakończeniu wszystkich prac, oddajemy w Wasze ręce przestrzeń skrojoną na miarę potrzeb nowoczesnej organizacji.

Potrzebujesz kompleksowej usługi od projektu po montaż? – zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań, które przed nami postawisz.

Podziel się tym z innymi:

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

DesignPol - Twój klucz do designu!

Realizujemy Twoje wizje z kompleksowym podejściem i profesjonalizmem.

01
Oznakowanie
i identyfikacja
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
02
Stoiska
targowe
projektowanie,
produkcja i montaż
zobacz
03
Aranżacje
i wyposażenie
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
04
Meble
na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów