NASZE REALIZACJE

Metamorfoza biura - na co zwrócić uwagę przy projekcie?

Zmieniając aranżację wnętrza, warto pamiętać o tym, aby nowe elementy wyposażenia były spójne z pozostałym wyposażeniem. Zarówno podłoga, ściany, sufity, jak i wyposażenie stałe czy ruchome muszą ze sobą współgrać. Zaplanowanie remontu biura nie jest łatwym zadaniem, gdyż wnętrze jest użytkowane co najmniej przez klika lub kilkanaście osób, a ich praca w czasie remontu zostaje w znacznym stopniu utrudniona. 

metamorfoza biura
metamorfoza biura

Metamorfoza biura - Czas realizacji

Czas realizacji nawet niewielkiego remontu biura jest związany nie tylko z wielkością powierzchni, ale przede wszystkim z zakresem prac, który jest do wykonania. Termin wykonania poszczególnych prac jest z kolei podyktowany sprawnym dostarczeniem wszystkich materiałów lub elementów wyposażenia. Dobre rozplanowanie logistyczne eliminuje opóźnienia, przez co zdarza się czasem tak, że biuro o większej powierzchni może być szybciej odświeżone lub wyremontowane niż znacznie mniejsza przestrzeń biurowa.

 

Podziel się tym z innymi:

Metamorfoza biura - na czym polega projekt koncepcyjny?

Najważniejszym etapem fit outu biura jest wykonanie projektu koncepcyjnego, który uwzględnia obrane wcześniej założenia oraz materiały.

Na tej podstawie nasz zespół projektowy przygotowuje kilka koncepcji i wariantów rozwiązań, na podstawie których inwestor będzie mógł dokonać ostatecznej decyzji.

Każdy detal ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego zawsze staramy się dobrać jak najlepsze rozwiązania.

Podziel się tym z innymi:

metamorfoza biura
metamorfoza biura

Metamorfoza biura-
jaki budżet jest na to potrzebny?

Budżet ustalany jest w oparciu o wybrany projekt i materiały na których bazuje. Wszystko tak naprawdę zależy od inwestora i możliwości finansowych firmy.

Nasza firma wykona kompleksowe oznakowanie biura dobierając zarówno materiały premium jak i te bardziej ekonomiczne.

Podziel się tym z innymi:

Metamorfoza biura - projekt i wykonawstwo

Wybierając firmę Designpol warto zwrócić uwagę na fakt, że w naszej ofercie poza projektem oferujemy także usługę produkcji elementów i montażu przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Zaletą tego jest wykonanie całego oznakowania zgodnie z określonymi wcześniej ustaleniami przy zachowaniu walorów estetycznych i jakościowych.

Podziel się tym z innymi:

metamorfoza biura
metamorfoza biura

Metamorfoza biura -
oddajemy gotową przestrzeń!

Po zakończeniu wszystkich prac, oddajemy w Wasze ręce przestrzeń skrojoną na miarę potrzeb nowoczesnej organizacji.

Potrzebujesz kompleksowej usługi od projektu po montaż? – zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań, które przed nami postawisz.

Podziel się tym z innymi:

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

DesignPol - Twój klucz do designu!

Realizujemy Twoje wizje z kompleksowym podejściem i profesjonalizmem.

01
Oznakowanie
i identyfikacja
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
02
Stoiska
targowe
projektowanie,
produkcja i montaż
zobacz
03
Aranżacje
i wyposażenie
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
04
Meble
na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów