NASZE REALIZACJE

Projektowanie stoisk targowych

Targi branżowe z pewnością są doskonałą okazją do promocji Twojego biznesu dlatego projekt stoiska należy powierzyć zaufanej firmie z doświadczeniem. Podczas projektu bez wątpienia ważne jest określenie celów aby w pełni przedstawić swoje produkty i w konsekwencji wyróżnić się na tle konkurencji. Nasza firma to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w związku z czym możesz mieć pewność, że Twoje stoisko targowe będzie dopracowane w najmniejszym szczególe przy zachowaniu założeń budżetowych. Poniżej możesz zobaczyć realizację stoiska dla jednego z naszych klientów, w którym zastosowano system napinanych tkanin wzbogaconych o diody led umieszczone wewnątrz profili.

projektowanie stoisk targowych
projektowanie stoisk targowych

Od czego zacząć projektowanie stoisk targowych?

Przystępując do projektu bez wątpienia najważniejsze jest określenie zadań stawianych przed zespołem. Istotne jest jaki cel chcemy osiągnąć i jaką formę obrać. Jeżeli jest to nawiązywanie nowych kontaktów to nasze stoisko targowe powinno mieć wydzieloną strefę do prowadzenia rozmów. Podobnie ma się sprawa z prezentacją produktów, tylko w tym przypadku nacisk kładziemy na odpowiednią ekspozycję. Projektując stoisko targowe bez wątpienia musimy skupić się na estetyce gdyż świadczy ona bezpośrednio o wizerunku naszej firmy.

Podziel się tym z innymi:

Jak się wyróżnić projektując stoiska targowe?

Najważniejsze jest nieszablonowe myślenie. Organizatorzy targów często dają możliwość skorzystania z przygotowanej przez nich zabudowy. Nie jest to jednak najlepszy pomysł. Takie stoiska targowe tworzone są z szablonu — wszystkie mają podobne gabaryty, układ i wygląd. W konsekwencji nasze stoisko będą wyróżniać nieznaczne niuanse. Jeżeli naprawdę chcesz się wyróżnić wśród innych, zadbaj o formę i detale. Skorzystać można z podświetlanych kasetonów, liter, a nawet całych ścianek i sufitów. Światło i ruch to dwa elementy najskuteczniej przyciągające wzrok. Można również zaprojektować nietypową zabudowę meblową, która będzie charakterystyczna dla naszego produktu. Przykładem takiego rozwiązania bez wątpienia są salony firmy apple.

Podziel się tym z innymi:

projektowanie stoisk targowych
projektowanie stoisk targowych

Co jest najważniejsze przy projekcie stoisk targowych?

Dobre stoisko targowe jest niezwykle ważne, jednak myśląc o tym, jak przygotować się do targów, nie należy zapominać o innych kwestiach. Istotne będzie m.in. przygotowanie materiałów reklamowych i gadżetów dla uczestników targów.

Ulotki, katalogi i broszury to podstawa. Takie materiały klienci lub potencjalni partnerzy mogą zabrać ze sobą, by dokładniej zapoznać się z firmą i jej ofertą. To materiały reprezentacyjne, powinny więc być estetyczne, ale też ciekawe i praktyczne.

Nie ma jednak targów bez ludzi. Przygotowanie do targów to zatem również przygotowanie zespołu. Trzeba pamiętać, że to właśnie osoby wysłane na targi będą ambasadorami firmy.

Podziel się tym z innymi:

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

Wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb

MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!

Oznakowanie biur
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
Szyldy i kasetony
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
Tkaniny napinane
spektakularne, duże rozmiary
możliwość wymiany grafiki
zobacz
Meble na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów

Projektowanie stoisk targowych - najczęściej zadawane pytania