NASZE PORADY

Rollup Podświetlany

Łatwy w montażu, ekspozycja dwustronna, lekka konstrukcja aluminiowa, podświetlenie led, możliwość wymiany grafik.

rollup podświetlany
rollup podświetlany

Rollup podświetlany - jakie ma zastosowanie?

Dwustronny rollup podświetlany ma zastosowanie tam, gdzie aranżacja przestrzeni wymaga ustawienia reklamy z obu stron stoiska lub sklepu w celu promocji. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje reklamy w każdych warunkach. Nawet jeżeli chodzi o ciemne pomieszczenia lub hale wystawowe. Projektując takie rollupy zawsze bierzemy pod uwagę w jakim miejscu będą one ustawione, aby idealnie dopasować reklamę do przestrzeni w której będzie się  znajdować. 

Rollup podświetlany - prosta wymiana grafik

System pozwala na łatwą i szybką wymianę grafik.
Krawędzie tkaniny z silikonowym wykończeniem po prostu wpina się w profil ramy. Pozwala to na dokładne rozciągnięcie materiału bez zagięć i zmarszczek.
Zmianę wydruku można przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności zatrudniania ekipy montażowej, co redukuje koszty oraz oszczędza czas.

Podziel się tym z innymi:

Rollup podświetlany - idealny na targi

  • dociera do szerokiej grupy odbiorców
  • jest widoczny z bliska i daleka 
  • jest widoczny nawet w trudnych warunkach oświetleniowych
  • widoczność grafiki z obydwu stron 
  • jest estetyczną forma reklamy lub promocji 

Oryginalny projekt rollupu dla Twojej firmy przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. Jeżeli nie posiadasz swojego projektu nasz zespół doświadczonych grafików Ci pomoże. Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub na mail: hello@designpol.com

Podziel się tym z innymi:

rollup podświetlany
rollup podświetlany

Jak zamówić rollup podświetlany dla mojej firmy?

Prześlij do nas:

  • rozmiar rollupu
  • informacje o projekcie graficznym
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz

 

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: hello@designpol.com

Następnie zajmujemy się realizacją rollupu podświetlanego, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio rollup podświetlany dostosowany do Twoich potrzeb.

Podziel się tym z innymi:

Rollup podświetlany - najczęściej zadawane pytania

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który poszukuje druku naklejek na miarę, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Czas realizacji jest zależny od wielu czynników – rozmiaru oraz projektu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: hello@designpol.com

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: hello@designpol.com

Największa zaletą dwustronnego podświetlanego rollupu jest zdecydowanie jego widoczność z obydwu stron oraz oświetlenie, które sprawia, że rollup widać z daleka oraz przy złych warunkach oświetleniowych. 

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

DesignPol - Twój klucz do designu!

Realizujemy Twoje wizje z kompleksowym podejściem i profesjonalizmem.

01
Oznakowanie
i identyfikacja
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
02
Stoiska
targowe
projektowanie,
produkcja i montaż
zobacz
03
Aranżacje
i wyposażenie
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
04
Meble
na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów