Designpol / Nasze porady / Duże obrazy na ścianę

Duże obrazy na ścianę

Aranżacje wnętrz, obrazy na ścianę, napinane tkaniny

Duże obrazy na ścianę jako ścienne innowacje w Twoim biurze

Jakie duże obrazy na ścianę wybrać?

Nowoczesne grafiki i duże obrazy na ścianę wpisują się w aktualny wystrój wnętrz i nawiązują do popularnych nurtów dekoracyjnych. Przestrzenie, w których spędzamy czas, mają wpływ na jakość naszego życia, na nasze samopoczucie, kreatywność, wydatkowanie energii i umiejętność efektywnego odpoczynku. Niezależnie od tego, czy projektujemy własne domostwo, czy też przestrzeń biurową element wizualny ma konkretne znaczenie dla naszych emocji.

Spektakularne, duże obrazy na ścianę

designpol.com wśród kompleksowych usług dotyczących wykończenia wnętrz oferujemy profesjonalne podejście do dekoracji ściennych. We współpracy z architektami i projektantami wnętrz przeprowadzimy Cię przez cały proces, w którym zapewnimy terminowość, wysoką jakość i dbałość o detale.

Pokrycie ścian jest kluczowym elementem wystroju każdego biura. Wiele zależy od wielkości pomieszczeń. Dysponujemy technologiami w tym zakresie, o jakich jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć. Warto zastanowić się nad rodzajem dekoracji. W użyciu, z powodzeniem mogą się znaleźć na przykład tapety tekstylne, lub wielkoformatowe grafiki do dekoracji.

Propozycje graficzne, dobór materiałów i wizualizację ściennych rozwiązań uzyskasz w designpol.com.
Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania i wątpliwości dotyczące projektu, z pomocą pospieszą Ci profesjonaliści. Zespół designpol.com dokona szybkiej wyceny wizualnych zmian, którymi będziesz zainteresowany.

Jakich technologii używamy?

Duże obrazy na ścianę do biura mogą być wykonane w kilku możliwych wariantach. Jednym z nich jest proces sublimacji, polegający na nadruku wybranych treści na różnego rodzaju powierzchniach w wysokiej temperaturze, z wykorzystaniem zjawiska sublimacji. Inna technologia to druk lateksowy, który łączy w sobie dokładność i wysoki poziom odwzorowania szczegółów. Wykonane wydruki są wyraziste oraz odporne na warunki zewnętrzne takie jak np. promienie UV. Innym rozwiązaniem jest druk UV. Jest to komercyjny proces drukowania wykorzystujący technologię cyfrową i utwardzanie ultrafioletowe. Stosuje się w tym przypadku specjalne tusze, które szybko wysychają po ekspozycji na światło ultrafioletowe.

Duże obrazy na ścianę
Duże obrazy na ścianę

W Designpol znamy idealne rozwiązanie na obrazy ścienne

Interesującym rozwiązaniem w ofercie designpol.com jest system napinanych tkanin. Na system składa się aluminiowa rama oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Łatwo i szybko można wpiąć tkaninę w ramę. Część profili przeznaczona jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. Wysokiej jakości zadruk lateksowy i sublimacyjny gwarantują doskonałą jakość grafiki. Estetyczne wykonanie projektu w używanej przez nas technologii uczyni go istotnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Grafika na ścianę do biura uzyskana w tej jakości może mieć zróżnicowane wymiary, różną szerokość.

Każda przestrzeń biurowa jest przez nas traktowana indywidualnie. Propozycje rozwiązań graficznych biorą pod uwagę lokalizację projektu, jego wielkość oraz indywidualne preferencje zamawiających. Różnego rodzaje wzorniki, którymi dysponują nasi profesjonaliści oraz ich fachowe doradztwo z pewnością ułatwią właściwy wybór.