Designpol / Nasze porady / System napinanych tkanin

system napinanych tkanin

Aranżacje wnętrz, obrazy na ścianę, napinane tkaniny

System napinanych tkanin

Czym charakteryzuje się system napinanych tkanin?

Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką silikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część profili dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. Szeroka gama profili do budowy ram to przewaga naszego systemu. Wysokiej jakości zadruk lateksowy i sublimacyjny gwarantują doskonałą jakość grafiki. Praktycznie Smart Frame nie jest ograniczony wymiarem, ramy mogą być wąskie, jak i szerokie i ozdobne, stając się estetycznym elementem dekoracyjnym.

Spektakularne, duże rozmiary grafik.

Nasz system opiera się na profilach, które możemy wykonać pod dowolny wymiar na zamówienie. Profile w zależności od przeznaczenia różnią się od siebie szerokością, głębokością oraz możliwością ekspozycji grafiki jednostronnie bądź dwustronnie.

Zastosowanie

Smart Frame w przestrzeniach publicznych wyróżniają intensywne kolory, podświetlenie i przede wszystkim spektakularne duże formaty. Smart Frame przekazuje informacje, reklamuje, komunikuje, pokazuje sztukę, na stale lub tymczasowo. Daje nieograniczone możliwości zastosowania w w aranżacji dużych przestrzeni.Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie.Obszyta gumką sylikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Doskonałej jakości ekologiczny zadruk tkanin metodą lateksową i sublimacyjną pozwala na uzyskanie grafik całkowicie bezwonnych, co pozwala z kolei na zastosowanie ich we wnętrzach tak wymagających i specyficznych jak restauracje, salony SPA, gabinety medyczne, przedszkola, hotele. Smart Frame można zastosować jako obrazy , dekoracje korytarzy, grafiki w holach i recepcjach, napinane sufity, przegrody w salach konferencyjnych, obudowy lad sklepowych, słupy informacyjne itd. System Smart Frame może stworzyć aranżację dopasowaną do każdej przestrzeni.

Public Areas

Dworce, lotniska, galerie i centra handlowe to idealne miejsca na zastosowanie tego systemu. Warto wykorzystać potencjał Smart Frame i pokazać się jak największej liczbie osób. To doskonały sposób, by swoją reklamę zaprezentować w sposób ponadgabarytowy

Smart Frame reklamuje, przekazuje informacje, komunikuje, prezentuje sztukę, na stale lub tymczasowo. Daje nieograniczone możliwości zastosowania w aranżacji dużych przestrzeni. Raz zamontowane ramy pozwalają na wielokrotną łatwą i intuicyjną wymianę grafik przy minimalnych kosztach.