System napinanych tkanin

System napinanych tkanin w przestrzeniach publicznych wyróżniają intensywne kolory, podświetlenie i przede wszystkim spektakularne duże formaty. Taki nośnik przekazuje informacje, reklamuje, komunikuje, pokazuje sztukę, na stałe lub tymczasowo. Daje nieograniczone możliwości zastosowania  w aranżacji dużych przestrzeni. Nieograniczona ilość zastosowań …

Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką sylikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Doskonałej jakości ekologiczny zadruk tkanin metodą lateksową i sublimacyjną pozwala na uzyskanie grafik całkowicie bezwonnych, co pozwala z kolei na zastosowanie ich we wnętrzach tak wymagających i specyficznych jak restauracje, salony SPA, gabinety medyczne, przedszkola, hotele. System napinanych tkanin można zastosować jako obrazy , dekoracje korytarzy, grafiki w holach i recepcjach, napinane sufity, przegrody w salach konferencyjnych, obudowy lad sklepowych, słupy informacyjne itd. System może stworzyć aranżację dopasowaną do każdej przestrzeni.

Sprawdź niektóre nasze realizacje

Kompleksowa obsługa i dbanie o klienta to cechy, którymi z pewnością wyróżnia się nasza firma. Przestrzeń biurowa jest miejscem, w którym pracownicy powinny czuć się komfortowo, co podniesie wydajność ich pracy. Zgodnie z tymi standardami mamy na uwadze dobro klienta i staramy się działać jak najbardziej sprawnie, z zachowaniem dokładności i dachowej obsługi. Nasza firma z pełnym profesjonalizmem odświeży stare przestrzeni, a także stworzy całkiem nowe wnętrza, które spełnią wszystkie wymogi użytkowników. Poznaj naszą ofertę i stwórz z nami biuro Twoich marzeń! Zadowolenie odbiorców to dla nas najlepsza nagroda i poświadczenie tego, że warto stawiać na nowoczesne rozwiązania i doświadczonych pracowników.

Chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu.

System napinanych tkanin w przestrzeniach publicznych wyróżniają intensywne kolory, podświetlenie i przede wszystkim spektakularne duże formaty. System ten wykorzystać można w strefach komunikacyjnych, przy schodach ruchomych, na klatkach schodowych czy na słupach informacyjnych.

Dworce, lotniska, galerie i centra handlowe to idealne miejsca na zastosowanie tego systemu. Warto wykorzystać potencjał naszego systemu i pokazać się jak największej liczbie osób. To doskonały sposób, by swoją reklamę zaprezentować w sposób ponadgabarytowy.

zlecenia-nietypowe

Najwyższa Jakość Usług

profesjonalne-doradztwo

Doświadczony Zespół

projektowanie wnętrz

Wizualizacje 3d

Kontakt z nami

zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

info@designpol.com