Designpol / Nasze porady / System napinanych tkanin

duża grafika ścienna

Duże grafiki na ścianę, obrazy na ścianę, napinane tkaniny, 

Duże grafiki na ścianę

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Duże grafiki na ścianę i nowoczesne obrazy wpisują się w aktualny wystrój wnętrz"

Nowoczesne obrazy i duże grafiki na ścianę wpisują się w aktualny wystrój wnętrz i nawiązują do popularnych nurtów dekoracyjnych. Jeśli szukasz czegoś pięknego i unikalnego na swoją ścianę – sprawdź naszą ofertę dużych grafik, które wykonujemy na wymiar. Mogą mieć dowolną wielkość, np. 150 x 150 cm, 200 x 150 i więcej. Wśród nowości oferujemy podświetlane grafiki w nowoczesnych ramach, co zapewnia piękny wygląd, a wieczorem wpływa na klimat wewnątrz pomieszczenia, tworząc unikalny nastrój dla domowników. 
 

Znajdź idealną grafikę do swojego wnętrza i odmień je w szybki i łatwy sposób!

Szukając unikalnej i ponadczasowej dekoracji do swojego salonu lub pokoju dziennego wybierz coś z oferty naszych obrazów, tworzonych metodą sublimacji. Tego typu technologia gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Dowolną, wybraną przez ciebie grafikę umieszczamy w ramie, którą następnie montujemy w miejscu docelowym, udzielając na nią gwarancji. 
 
Dlaczego stosujemy technikę sublimacji?
Jest to wyjście na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ ta technologia jest bardzo praktyczna jeśli chodzi o drukowanie cyfrowe, wykorzystywane do przenoszenia wysokiej jakości obrazów i grafiki na powierzchnie polimerowe. Dzięki temu możliwe jest naniesienie nie tylko wybranego obrazu, ale też tekstu na materiały. W efekcie uzyskuje się niezwykle wiarygodny i wysokiej jakości obraz, który nie wygląda jakby był naklejony, ale jest realistyczny dla odbiorcy i prezentuje się wysoce estetycznie w każdej przestrzeni. 
 
Jeśli chodzi o nowoczesne elementy wyposażenia, w tym również obrazy, to rozumiemy jak istotną rolę pełni ich jakość w każdym mieszkaniu i w pomieszczeniach użytkowych. Dzięki sublimacji mamy pewność, że efekt końcowy będzie idealny, ponieważ stanowi ona najtrwalszą techniką nadruku, a wszystko za sprawą wiązania barwników z tkaniną. Ważną zaletą jest też odporność na wysokie temperatury, co pozwala naszym klientom pielęgnować zakupione obrazy bez obaw o utratę ich jakości mimo upływu czasu. 

Nowoczesne podświetlane grafiki - wybierz idealną dla siebie i ciesz się ich efektem w swoim wnętrzu!

Nowością w naszej ofercie są grafiki podświetlane, tworzące unikalny efekt w każdej przestrzeni. W ostatnim czasie cieszą się one rosnącą popularnością m.in. na dużych powierzchniach apartamentów prywatnych, które do tej pory mieliśmy okazję ubogacić o nasze obrazy. 
Wierzymy, że każde pomieszczenie prezentuje się zdecydowanie lepiej gdy zostanie w odpowiedni sposób udekorowane. Tak dawniej, jak i dziś służą do tego między innymi obrazy. Współcześnie przybierają one jednak nowoczesną formę, a ważną kwestią jest wysoka jakość ich wykonania, co jest priorytetem w naszej pracy. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie chcą sięgać po gotowe rozwiązania, ale mają specjalne życzenia. To właśnie dla nich tworzymy wysokiej jakości obrazy w podświetlanych ramach, które spełniają indywidualne oczekiwania i potrzeby domowników, tworząc estetyczną i piękną dekorację ścienną na wiele lat.
duża grafika ścienna
Duże grafiki na ścianę

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stosowanie plików cookies oraz akceptujesz warunki, sformułowane w polityce prywatności.