Designpol / Nasze porady / System napinanych tkanin

duża grafika ścienna

Duże grafiki na ścianę, obrazy na ścianę, napinane tkaniny, 

Duże grafiki na ścianę

Duże grafiki na ścianę i nowoczesne obrazy wpisują się w aktualny wystrój wnętrz"

Nowoczesne obrazy i duże grafiki na ścianę wpisują się w aktualny wystrój wnętrz i nawiązują do popularnych nurtów dekoracyjnych. Jeśli szukasz czegoś pięknego i unikalnego na swoją ścianę – sprawdź naszą ofertę dużych grafik, które wykonujemy na wymiar. Mogą mieć dowolną wielkość, np. 150 x 150 cm, 200 x 150 i więcej. Wśród nowości oferujemy podświetlane grafiki w nowoczesnych ramach, co zapewnia piękny wygląd, a wieczorem wpływa na klimat wewnątrz pomieszczenia, tworząc unikalny nastrój dla domowników. 
 

Znajdź idealną grafikę do swojego wnętrza i odmień je w szybki i łatwy sposób!

Szukając unikalnej i ponadczasowej dekoracji do swojego salonu lub pokoju dziennego wybierz coś z oferty naszych obrazów, tworzonych metodą sublimacji. Tego typu technologia gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Dowolną, wybraną przez ciebie grafikę umieszczamy w ramie, którą następnie montujemy w miejscu docelowym, udzielając na nią gwarancji. 
 
Dlaczego stosujemy technikę sublimacji?
Jest to wyjście na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ ta technologia jest bardzo praktyczna jeśli chodzi o drukowanie cyfrowe, wykorzystywane do przenoszenia wysokiej jakości obrazów i grafiki na powierzchnie polimerowe. Dzięki temu możliwe jest naniesienie nie tylko wybranego obrazu, ale też tekstu na materiały. W efekcie uzyskuje się niezwykle wiarygodny i wysokiej jakości obraz, który nie wygląda jakby był naklejony, ale jest realistyczny dla odbiorcy i prezentuje się wysoce estetycznie w każdej przestrzeni. 
 
Jeśli chodzi o nowoczesne elementy wyposażenia, w tym również obrazy, to rozumiemy jak istotną rolę pełni ich jakość w każdym mieszkaniu i w pomieszczeniach użytkowych. Dzięki sublimacji mamy pewność, że efekt końcowy będzie idealny, ponieważ stanowi ona najtrwalszą techniką nadruku, a wszystko za sprawą wiązania barwników z tkaniną. Ważną zaletą jest też odporność na wysokie temperatury, co pozwala naszym klientom pielęgnować zakupione obrazy bez obaw o utratę ich jakości mimo upływu czasu. 

Nowoczesne podświetlane grafiki - wybierz idealną dla siebie i ciesz się ich efektem w swoim wnętrzu!

Nowością w naszej ofercie są grafiki podświetlane, tworzące unikalny efekt w każdej przestrzeni. W ostatnim czasie cieszą się one rosnącą popularnością m.in. na dużych powierzchniach apartamentów prywatnych, które do tej pory mieliśmy okazję ubogacić o nasze obrazy. 
Wierzymy, że każde pomieszczenie prezentuje się zdecydowanie lepiej gdy zostanie w odpowiedni sposób udekorowane. Tak dawniej, jak i dziś służą do tego między innymi obrazy. Współcześnie przybierają one jednak nowoczesną formę, a ważną kwestią jest wysoka jakość ich wykonania, co jest priorytetem w naszej pracy. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie chcą sięgać po gotowe rozwiązania, ale mają specjalne życzenia. To właśnie dla nich tworzymy wysokiej jakości obrazy w podświetlanych ramach, które spełniają indywidualne oczekiwania i potrzeby domowników, tworząc estetyczną i piękną dekorację ścienną na wiele lat.
duża grafika ścienna
Duże grafiki na ścianę