OZNAKOWANIE FIRM I INSTYTUCJI

Tkaniny napinane - łatwe w montażu, duża ekspozycja grafiki

Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką silikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część profili dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. Szeroka gama profili do budowy ram to przewaga naszego systemu. Wysokiej jakości zadruk lateksowy i sublimacyjny gwarantują doskonałą jakość grafiki. Praktycznie Smart Frame nie jest ograniczony wymiarem, ramy mogą być wąskie, jak i szerokie i ozdobne, stając się estetycznym elementem dekoracyjnym.

tkaniny napinane

Tkaniny napinane - Rozmaite sposoby prezentacji grafik

Smart Frame daje możliwość tworzenia obrazów, sufitów, lightboxów, mobilnych stoisk targowych, wielkopowierzchniowych reklam czy ram akustycznych. Umożliwia wykonanie ram ściennych, podwieszanych i wolnostojących, dzięki czemu łatwo dostosować sposób ekspozycji do konkretnej przestrzeni i wydarzeń. Grafiki można zawiesić na ścianach lub przytwierdzić bezpośrednio do nich, podwiesić pod sufitem lub ustawić w dowolnym miejscu. 

 

Tkaniny napinane - Jakie są rodzaje

 • ramy napinane wiszące
 • ramy napinane stojące
 • ramy podwieszane
 • sufity napinane
 • ramy na stoiska targowe
 • ramy akustyczne

Tkaniny napinane - Wykorzystaj jak chcesz

 • do biura
 • do wnętrza sklepu
 • do sali konferencyjnej
 • do klubu fitness
 • do placówki medycznej
 • do restauracji
tkaniny napinane
tkaniny napinane

Tkaniny napinane - Spektakularne, duże rozmiary ekspozycji

Nasz system opiera się na profilach, które możemy wykonać pod dowolny wymiar na zamówienie. Profile w zależności od przeznaczenia różnią się od siebie szerokością, głębokością oraz możliwością ekspozycji grafiki jednostronnie bądź dwustronnie. materiały premium jak i te bardziej ekonomiczne.

Tkaniny napinane - Zastosowanie

System napinanych tkanin Smart Frame znajduje zastosowanie w branży wystawienniczej, reklamowej i dekoracyjnej.
Wszechstronność zastosowań pozwala wykorzystać go we wszelkiego typu obiektach i przestrzeniach: handlowych, usługowych, targowych, biurowych, prywatnych oraz użyteczności publicznej. Z systemu Smart Frame skorzystają m.in. firmy, instytucje i osoby prywatne poszukujące prostych (i unikatowych zarazem!) rozwiązań, które dostosują się do zmieniających się potrzeb oraz posłużą na lata. 

oznakowanie biur

Tkaniny napinane - Prosta wymiana grafik

System Smart Frame pozwala na łatwą i szybką wymianę grafik.
Krawędzie tkaniny z silikonowym wykończeniem po prostu wpina się w profil ramy. Pozwala to na dokładne rozciągnięcie materiału bez zagięć i zmarszczek.
Zmianę wydruku można przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności zatrudniania ekipy montażowej, co redukuje koszty oraz oszczędza czas. 

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

DesignPol - Twój klucz do designu!

Realizujemy Twoje wizje z kompleksowym podejściem i profesjonalizmem.

01
Oznakowanie
i identyfikacja
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
02
Stoiska
targowe
projektowanie,
produkcja i montaż
zobacz
03
Aranżacje
i wyposażenie
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
04
Meble
na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów