OZNAKOWANIE FIRM I INSTYTUCJI

Tkaniny napinane - łatwe w montażu, duża ekspozycja grafiki

Smart Frame to nowoczesny system napinania tkanin. Złożony jest z aluminiowej ramy oraz wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. Obszyta gumką silikonową tkanina pozwala na łatwe i szybkie wpięcie w ramę. Część profili dedykowana jest do podświetlenia zarówno tylnego jak i krawędziowego. Szeroka gama profili do budowy ram to przewaga naszego systemu. Wysokiej jakości zadruk lateksowy i sublimacyjny gwarantują doskonałą jakość grafiki. Praktycznie Smart Frame nie jest ograniczony wymiarem, ramy mogą być wąskie, jak i szerokie i ozdobne, stając się estetycznym elementem dekoracyjnym.

tkaniny napinane

Tkaniny napinane - Rozmaite sposoby prezentacji grafik

Smart Frame daje możliwość tworzenia obrazów, sufitów, lightboxów, mobilnych stoisk targowych, wielkopowierzchniowych reklam czy ram akustycznych. Umożliwia wykonanie ram ściennych, podwieszanych i wolnostojących, dzięki czemu łatwo dostosować sposób ekspozycji do konkretnej przestrzeni i wydarzeń. Grafiki można zawiesić na ścianach lub przytwierdzić bezpośrednio do nich, podwiesić pod sufitem lub ustawić w dowolnym miejscu. 

 

Tkaniny napinane - Jakie są rodzaje

 • ramy napinane wiszące
 • ramy napinane stojące
 • ramy podwieszane
 • sufity napinane
 • ramy na stoiska targowe
 • ramy akustyczne

Tkaniny napinane - Wykorzystaj jak chcesz

 • do biura
 • do wnętrza sklepu
 • do sali konferencyjnej
 • do klubu fitness
 • do placówki medycznej
 • do restauracji
tkaniny napinane
tkaniny napinane

Tkaniny napinane - Spektakularne, duże rozmiary ekspozycji

Nasz system opiera się na profilach, które możemy wykonać pod dowolny wymiar na zamówienie. Profile w zależności od przeznaczenia różnią się od siebie szerokością, głębokością oraz możliwością ekspozycji grafiki jednostronnie bądź dwustronnie. materiały premium jak i te bardziej ekonomiczne.

Tkaniny napinane - Zastosowanie

System napinanych tkanin Smart Frame znajduje zastosowanie w branży wystawienniczej, reklamowej i dekoracyjnej.
Wszechstronność zastosowań pozwala wykorzystać go we wszelkiego typu obiektach i przestrzeniach: handlowych, usługowych, targowych, biurowych, prywatnych oraz użyteczności publicznej. Z systemu Smart Frame skorzystają m.in. firmy, instytucje i osoby prywatne poszukujące prostych (i unikatowych zarazem!) rozwiązań, które dostosują się do zmieniających się potrzeb oraz posłużą na lata. 

oznakowanie biur

Tkaniny napinane - Prosta wymiana grafik

System Smart Frame pozwala na łatwą i szybką wymianę grafik.
Krawędzie tkaniny z silikonowym wykończeniem po prostu wpina się w profil ramy. Pozwala to na dokładne rozciągnięcie materiału bez zagięć i zmarszczek.
Zmianę wydruku można przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności zatrudniania ekipy montażowej, co redukuje koszty oraz oszczędza czas. 

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

Wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb

MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!

Oznakowanie biur
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
Szyldy i kasetony
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
Tkaniny napinane
spektakularne, duże rozmiary
możliwość wymiany grafiki
zobacz
Meble na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów

Tkaniny napinane - najczęściej zadawane pytania