OZNAKOWANIE FIRM I INSTYTUCJI

Oznakowanie biur - od czego zacząć?

Identyfikacja wewnątrz firmy jest szczególnie istotna. Ułatwia pracownikom komunikację, a także może podnieść walory estetyczne biura. Warto wiedzieć, że pierwszym etapem oznakowania biur jest zdefiniowanie potrzeb i oczekiwań inwestora. Na tym etapie poznajemy specyfikę firmy oraz określamy co jest ważne i na jakie szczegóły mamy zwracać uwagę. Dopiero po przebyciu tego etapu możemy zacząć ustalać budżet, dobierać materiały i przygotowywać projekty koncepcyjne.

oznakowanie biur

Oznakowanie biur - My to wykonamy kompleksowo

Zanim przygotujemy projekt wykończenia wnętrz realizujemy tzw. test fit, czyli rzut danej przestrzeni. Sprawdzamy, czy postawione założenia są wykonalne. Na tej podstawie dobierane są materiały potrzebne do wykonania poszczególnych elementów takich jak: 

  • hangery
  • litery przestrzenne
  • identyfikatory pomieszczeń
  • tabliczki kierunkowe
  • okleiny witryn

Oznakowanie biur - na czym polega projekt koncepcyjny biura?

Kolejnym etapem fit outu biura jest wykonanie projektu koncepcyjnego, który uwzględnia obrane wcześniej założenia oraz materiały.

Na tej podstawie nasz zespół projektowy przygotowuje kilka koncepcji i wariantów rozwiązań, na podstawie których inwestor będzie mógł dokonać ostatecznej decyzji.

Każdy detal ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego zawsze staramy się dobrać jak najlepsze rozwiązania.

oznakowanie biur
oznakowanie biur

Oznakowanie biur -
jaki budżet jest na to potrzebny?

Budżet ustalany jest w oparciu o wybrany projekt i materiały na których bazuje. Wszystko tak naprawdę zależy od inwestora i możliwości finansowych firmy.

Nasza firma wykona kompleksowe oznakowanie biura dobierając zarówno materiały premium jak i te bardziej ekonomiczne.

Oznakowanie biur - projekt i wykonawstwo

Wybierając firmę Designpol warto zwrócić uwagę na fakt, że w naszej ofercie poza projektem oferujemy także usługę produkcji elementów i montażu przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Zaletą tego jest wykonanie całego oznakowania zgodnie z określonymi wcześniej ustaleniami przy zachowaniu walorów estetycznych i jakościowych.

oznakowanie biur
oznakowanie biur

Oznakowanie biur -
oddajemy gotową przestrzeń!

Po zakończeniu wszystkich prac, oddajemy w Wasze ręce przestrzeń skrojoną na miarę potrzeb nowoczesnej organizacji.

Potrzebujesz kompleksowej usługi od projektu po montaż? – zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań, które przed nami postawisz.

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

DesignPol - Twój klucz do designu!

Realizujemy Twoje wizje z kompleksowym podejściem i profesjonalizmem.

01
Oznakowanie
i identyfikacja
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
02
Stoiska
targowe
projektowanie,
produkcja i montaż
zobacz
03
Aranżacje
i wyposażenie
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
04
Meble
na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów