OZNAKOWANIE FIRM I INSTYTUCJI

Kasetony reklamowe warszawa

Kasetony reklamowe to idealna forma oznakowania firmy od zewnątrz. Zazwyczaj posiadają one formę prostokątnej skrzyni wykonanej z aluminium. Wewnątrz kasetonów reklamowych umieszcza się diody LED. Gwarantują one długą żywotność oświetlenia przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Kasetony reklamowe możemy wykonać z różnych materiałów. Zazwyczaj stosuje się tzw. lico z pleksi do podświetleń (pleksi opal) lub wykonuje się skrzynię z materiału dibond. Wszystko tak naprawdę zależy od projektu i założeń klienta. Kasetony reklamowe mogą mieć również nietypowe kształty np. owalne lub zupełnie niestandardowe. Wiąże się to jednak z wyższym kosztem produkcji.

kasetony reklamowe warszawa

Kasetony reklamowe warszawa - My to wykonamy kompleksowo

Firma DesignPol wykona dla Państwa dowolną formę kasetonów reklamowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklamowej. Dobierzemy odpowiedni materiał, ustalimy budżet oraz zajmiemy się montażem.

U nas zamówisz:

  • kasetony reklamowe w ramie aluminiowej z licem z pleksi i folią do podświetleń (świeci cała powierzchnia)
  • kasetony reklamowe z materiału dibond frezowane (świeci samo logo)
  • kasetony reklamowe z winylem do podświetleń (świeci cała powierzchnia)
  • litery przestrzenne podświetlane
  • semafory frezowane i z licem z pleksi

Kasetony reklamowe warszawa - jaki wybrać?

 Jaki kaseton reklamowy jest najlepszy? –  zależy to między innymi od warunków technicznych i konstrukcyjnych miejsca gdzie będzie on wisiał.

Każdy projekt i potrzeby klienta są inne. W DesignPol staramy się zawsze dopasować jak najlepsze rozwiązanie do danego projektu.

kasetony reklamowe warszawa
kasetony reklamowe warszawa

Kasetony reklamowe warszawa - producent kasetonów!

Specjalizujemy się w produkcji kasetonów reklamowych, szyldów, liter przestrzennych, semaforów.  Zaproponujemy formę, materiał z którego będzie wykonany nasz kaseton oraz konstrukcję na której będzie wisiał. 

Kasetony reklamowe warszawa - projekt i montaż

Zajmiemy się Twoim projektem, dobierzemy formę i finalnie powiesimy gotowy kaseton nad Twoim lokalem. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne i wysoko wykwalifikowaną ekipę montażową. Kompleksowość jest gwarancją wykonania kasetonu zgodnie z projektem.

kasetony reklamowe warszawa
kasetony reklamowe warszawa

Szyldy reklamowe -
kompleksowa obsługa

Poza kasetonami wykonujemy również szyldy reklamowe na elewacjach budynków. Jeżeli potrzebujesz oznakowania dla Twojej firmy – zgłoś się do nas. Pomożemy w projekcie, zwizualizujemy koncepcję, dobierzemy materiał i zamontujemy na Twojej elewacji.

Zapraszamy do DesignPol

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

Wybierz usługę dopasowaną do Twoich potrzeb

MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ!

Oznakowanie biur
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
Szyldy i kasetony
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
Tkaniny napinane
spektakularne, duże rozmiary
możliwość wymiany grafiki
zobacz
Meble na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów

Kasetony reklamowe warszawa- najczęściej zadawane pytania