OZNAKOWANIE FIRM I INSTYTUCJI

Kasetony reklamowe warszawa

Kasetony reklamowe to idealna forma oznakowania firmy od zewnątrz. Zazwyczaj posiadają one formę prostokątnej skrzyni wykonanej z aluminium. Wewnątrz kasetonów reklamowych umieszcza się diody LED. Gwarantują one długą żywotność oświetlenia przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. Kasetony reklamowe możemy wykonać z różnych materiałów. Zazwyczaj stosuje się tzw. lico z pleksi do podświetleń (pleksi opal) lub wykonuje się skrzynię z materiału dibond. Wszystko tak naprawdę zależy od projektu i założeń klienta. Kasetony reklamowe mogą mieć również nietypowe kształty np. owalne lub zupełnie niestandardowe. Wiąże się to jednak z wyższym kosztem produkcji.

kasetony reklamowe warszawa

Kasetony reklamowe warszawa - My to wykonamy kompleksowo

Firma DesignPol wykona dla Państwa dowolną formę kasetonów reklamowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklamowej. Dobierzemy odpowiedni materiał, ustalimy budżet oraz zajmiemy się montażem.

U nas zamówisz:

  • kasetony reklamowe w ramie aluminiowej z licem z pleksi i folią do podświetleń (świeci cała powierzchnia)
  • kasetony reklamowe z materiału dibond frezowane (świeci samo logo)
  • kasetony reklamowe z winylem do podświetleń (świeci cała powierzchnia)
  • litery przestrzenne podświetlane
  • semafory frezowane i z licem z pleksi

Kasetony reklamowe warszawa - jaki wybrać?

 Jaki kaseton reklamowy jest najlepszy? –  zależy to między innymi od warunków technicznych i konstrukcyjnych miejsca gdzie będzie on wisiał.

Każdy projekt i potrzeby klienta są inne. W DesignPol staramy się zawsze dopasować jak najlepsze rozwiązanie do danego projektu.

kasetony reklamowe warszawa
kasetony reklamowe warszawa

Kasetony reklamowe warszawa - producent kasetonów!

Specjalizujemy się w produkcji kasetonów reklamowych, szyldów, liter przestrzennych, semaforów.  Zaproponujemy formę, materiał z którego będzie wykonany nasz kaseton oraz konstrukcję na której będzie wisiał. 

Kasetony reklamowe warszawa - projekt i montaż

Zajmiemy się Twoim projektem, dobierzemy formę i finalnie powiesimy gotowy kaseton nad Twoim lokalem. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne i wysoko wykwalifikowaną ekipę montażową. Kompleksowość jest gwarancją wykonania kasetonu zgodnie z projektem.

kasetony reklamowe warszawa
kasetony reklamowe warszawa

Szyldy reklamowe -
kompleksowa obsługa

Poza kasetonami wykonujemy również szyldy reklamowe na elewacjach budynków. Jeżeli potrzebujesz oznakowania dla Twojej firmy – zgłoś się do nas. Pomożemy w projekcie, zwizualizujemy koncepcję, dobierzemy materiał i zamontujemy na Twojej elewacji.

Zapraszamy do DesignPol

Zapraszamy do kontaktu

POSTAW NA SPRAWDZONEGO WYKONAWCĘ

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej designpol.com. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do nas z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

DesignPol - Twój klucz do designu!

Realizujemy Twoje wizje z kompleksowym podejściem i profesjonalizmem.

01
Oznakowanie
i identyfikacja
oznakowanie zewnętrzne
projektujemy i montujemy
zobacz
02
Stoiska
targowe
projektowanie,
produkcja i montaż
zobacz
03
Aranżacje
i wyposażenie
od pomysłu aranżacji
po efekt końcowy i wykonanie
zobacz
04
Meble
na wymiar
nietypowe rozwiązania
ponad 20 lat doświadczenia
zobacz

Zobacz również inne projekty
które zrealizowaliśmy dla naszych klientów

Kasetony reklamowe warszawa- najczęściej zadawane pytania