Projektowanie wnętrz biurowych

Biuro to miejsce pracy, w którym spędzamy dużą część naszego dnia. Musi być ono więc dostosowane nie tylko do rodzaju wykonywanej pracy, ale również zapewniać miejsce na odpoczynek i regenerację. Funkcjonalnie i nowocześnie zaprojektowane pomieszczenia biurowe zapewniają wysoki komfort pracy i przyjemną atmosferę. Projektowanie wnętrz biurowych to zadanie dla specjalistów. Profesjonalne firmy zajmujące się aranżacją wnętrz dla pracowników potrafią zaprojektować przemyślane i funkcjonalne przestrzenie biurowe, zgodne z obowiązującymi trendami i wymaganiami.

Realizacja projektu

Firmy projektowe zazwyczaj działają kilku etapowo. Doświadczenie i wiedza jaką posiadają pozwalają im sprostać wszystkim potrzebom pracowników przeróżnych branż. Projekt najczęściej rozpoczyna się od dokładnych pomiarów i odtworzeniu układu pomieszczeń. Następnie przemyślane zostają wszystkie wymagania i potrzeby pracowników, związane z ich przyszłym miejscem pracy. Sprawdź niektóre nasze realizacje

Projekt wnętrza biura to nie tylko designerskie wnętrze, ale przede wszystkim komfortowe i dostosowane do branży i potrzeb wyposażenie, takie jak biurka, komfortowe fotele, odpowiednie miejsce na przechowywanie dokumentów czy serwerów. Na koniec powstaje końcowa wizualizacja, która po akceptacji stanie się oficjalnym planem zagospodarowania powierzchni biurowej. Urządzając biuro  warto skorzystać z pomocy specjalistów. Know-how jaki posiadają pozwoli sprostać nawet najbardziej skrytym potrzebom pracowników, przy czym zapewniony zostanie im dostateczny komfort pracy. Profesjonalne oznakowanie biura lub powierzchni handlowej, SPRAWDŹ

Jak odpowiednio zaprojektować biuro?

Powierzchnie biurowe dla pracowników powinny być projektowane przede wszystkim z myślą o ich komforcie pracy. Dobrze zaprojektowane wnętrze biura i zadbanie o potrzeby pracowników sprzyja efektywnej pracy i wysokiej wydajności pracowników. O czym należy pamiętać, tworząc projekt wnętrza biura?

Miejsce pracy podzielone na strefy

Różne zadania wymagają od pracowników różnego podejścia i sposobu działania. Warto więc, aby każdy pracownik mógł skupić się na pracy w dogodnych dla niego warunkach. Oprócz typowych wspólnych powierzchni pracy, w biurze powinny znaleźć się sale konferencyjne, pomieszczenia do pracy w ciszy i spokoju oraz naturalnie strefa odpoczynku.

Miejsce odpoczynku

Przerwa w pracy biurowej jest konieczna i potrzebna. Coraz więcej korporacji wybiega już przed szereg i oprócz standardowych przestrzeni do odpoczynku oferują swoim pracownikom dużo więcej. Na przykład specjalne sale do gier, siłownie, boiska zlokalizowane przy miejscach pracy. Te innowacyjne pomysły według przeprowadzanych badań dowodzą, że pracownicy którzy mogą się oderwać od pracy są bardziej wydajni niż ci, którzy pracują bez przerwy. Oprócz podziału przestrzennego istotne jest również wyposażenie. Podstawą są wygodne fotele, biurka dopasowane do potrzeb pracowników, miejsca do pracy na stojąco i inne udogodnienia, które podwyższają komfort pracy pracowników biurowych. Projektowanie wnętrz biurowych to niezwykle ważne zadanie, które warto powierzyć specjalistom posiadającym wiedzę i doświadczenie w tym temacie.

gwarancja-jakości

100% Gwarancja

profesjonalne-doradztwo

Profesjonalne doradztwo

projektowanie wnętrz

Wizualizacje 3d

Kontakt z nami

zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

info@designpol.com