Donice z laminatu na wymiar

Donice na wymiar dopełnią aranżacji wnętrza Rośliny stanowią element dopełniający aranżację wnętrz, tarasów i ogrodów. Odpowiednio dobrane będą nie tylko ładnie wyglądać, ale także pozytywnie oddziaływać na domowników. Oczywiście trzeba dobrać im odpowiednie doniczki.

Jakie wybrać rośliny?

Każdy kwiat, krzew ma swoje indywidualne wymagania. Jedne potrzebują dużo światła, inne lepiej rosną na oknach północnych. Jedne potrzebują codziennego podlewania, innym wystarczy dostarczać wodę raz na dwa tygodnie. Wybierając rośliny do domu lub na taras trzeba uwzględnić wszystkie te elementy biorąc pod uwagę także własny czas, który możemy poświęcić na ich pielęgnację. W odpowiednich warunkach będą pięknie rosły i kwitły dając dużo satysfakcji.

Sprawdź niektóre nasze realizacje

Donice dla kwiatów i krzewów.

W sklepach ogrodniczych oferta donic różnej wielkości i wykonanych z różnych materiałów jest bardzo duża. Najpopularniejsze są tradycyjne donice ceramiczne, które odporne są na warunki atmosferyczne, ale łatwo mogą ulec uszkodzeniu i są bardzo ciężkie. Coraz popularniejsze są doniczki z włókna szklanego, które bardzo dobrze się prezentują, są lekkie i odporne na zmiany temperatur. Nie zawsze jednak ogólnie dostępne donice pasują do wnętrza, bo nie takie wymiary, nie taki kształt, kolor też nie pasuje. Rozwiązaniem tych problemów są donice na wymiar. Wiele firm zajmujących się aranżacją ogrodów oferuje wykonanie donic na wymiar. Najczęściej są to donice z włókna szklanego, drewna lub metalu. Przygotują projekt, który będzie uwzględniał nie tylko wymiar i kolorystykę donicy, ale mogą zaproponować także ciekawe i niebanalne jej kształty. Po akceptacji projektu firma wykona donice i prześle do zamawiającego.

Chcesz wiedzieć więcej? SPRAWDŹ

gwarancja-jakości

100% Gwarancja

profesjonalne-doradztwo

Profesjonalne doradztwo

projektowanie wnętrz

Wizualizacje 3d

Kontakt z nami

zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

info@designpol.com